Çalışma Saatleri
  • Pts - Cum
    8:45 - 18:00

SEKTÖREL HABERLER

AVRUPA’NIN LİDER TARIM VE GIDA TEKNOLOJİLERİ PLATFORMU SIMA PARIS SHOW 78.KEZ GERÇEKLEŞECEK!Uluslararası tarım ve gıda teknolojileri fuarı SIMA PARIS, 24-28 Şubat tarihleri arasında Paris-Nord Villepinte Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek. Sektördeki dünya lideri şirketler şimdiden yerlerini aldılar.

Tüm Dünya’daki Öncü Şirketleri Bir Araya Getiren Uluslararası Bir Platform
• 42 ülkeden 1.770 katılımcı
• 135 ülkeden 232.000 ziyaretçi
• 360 uluslararası satın almacı
• 15 Katılımcı Sektör 

Mevcut Olan ve Gelecekte Beklenen Sorunlar ile Mücadele SIMA, tarım ve gıda dünyasının güncel endişeleriyle her zamankinden daha fazla ilgili... her zaman olduğu gibi sektörün yanında yer almayı sürdüren Sima Paris, fuarda gerçekleşecek etkinliklerle bu endişelere çok yönlü bir bakış açısı sunacak. 

Ayrıca tekrar edilen önemli etkinliklerden biri olan SIMA Afrika Zirvesi de bir çok farklı kültürü bir araya getirecek ve uluslararası güncel gelişmeleri ele alacak. 

SIMA Bayiler Günü etkinliğinde dünyanın dört bir yanına çalışan distribütörler ile dernekleri buluşturacak. 

Sektörde Gerçekleşecek İnovasyonlar Açıklanacak 
SIMA’nın en belirgin özelliklerinden biri sektördeki İnovasyonlara verdiği önemdir.

Fuarda İnovasyon Galerisi gösterime sunulacak olup, SIMA İnovasyon Ödülleri de sahiplerini bulacak. Fransa ve dünyadaki yenilikler sektördeki profosyonellerin beğenisine sunulacak. 

- SIMA PARIS SHOW, 24-28 Şubat 2019fuarına katılarak, Dünya’nın önde gelen tarım ve gıda teknolojileri fuarı Sima Paris’te yerinizi alın. 

Fuar hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın!