Biyografi

EXPOTİM ULUSLARARASI FUAR ORGANİZASYONLARI A.Ş.

Expotim Uluslararası Fuar Organizasyonları A.Ş. 2003 yılında, fuar organizasyonları konusunda engin deneyim sahibi profesyoneller tarafından kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini öncelikli değerlerinden biri olarak kabul eden Expotim, Türk ihracat piyasasında önemli rolü olan bir organizatördür.

Ticaret Bakanlığı'nın verdiği B Sınıfı yurtdışında fuar düzenleme yetki belgesine sahip olan Expotim'in şu anda Yapı, Enerji, Mermer, Moda ve Ev Tekstili başta olmak üzere çok farklı sektör grubu fuarları mevcuttur. Bu sektörel yapılanma uzmanlaşmış hizmet departmanlarıyla desteklenmekte ve Expotim 100’ü aşkın personeliyle, sadece müşterilerin değil, aynı zamanda ülkemizin gelişmesine de katkı sağlamaktadır. Expotim personeli daima müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta ve fuarın düzenlenme aşamasından bitişine dek, müşterilerinin memnuniyeti için gereken tüm profesyonel desteği sağlamaktadır. “Sizin işiniz, bizim hayatımız” mottosuyla hareket eden Expotim, her yeni fuarda başarı grafiğini yükselten bir yapılanma olduğunu göstermektedir.

Expotim, 2007 senesinde; bünyesine 2003 yılından beri fuarcılık sektöründe yer alan Ladin Fuarcılık’ı katmış; ve 2010 yılından beri, şehir merkezinde bulunan, kendine ait binada faaliyet göstermektedir.

Lider bir uluslararası fuar şirketi olarak, kanıtlanmış deneyimlerimizle ve sağlam alt yapımızla yılda 40'ın üzerinde fuar düzenlemekteyiz. Expotim kurulduğundan bu yana yaklaşık 200.000 m² alan satmış olup, 8000 firmanın fuarlara katılımını sağlamıştır.

PARTNERLERİMİZ

Dünyanın en iyi uluslararası fuar şirketleri, Türkiye temsilciliklerinde Expotim’i tercih ediyor.