HEM DUBAİ HEM CİDDE’DE PFI MIDDLE EAST FİRMASININ TERCİHİ EXPOTİM

PFI Middle East / Alp Berkman – Satış & Pazarlama Müdürü

Expotim Uluslararası Fuarcılık organizasyonunda, Birleşik Arap Emirlikleri’nde düzenlenen Dubai BIG 5 Fuarına 5 yıldır, Suudi Arabistan’da düzenlenen Cidde BIG 5 Fuarına da 3 yıldan beri katılmaktayız. Zaten aktif olduğumuz alanlardaki müşterilerimizle görüşmek, yıl içerisinde takibimizde olan potansiyel müşteriler ile görüşmek ve yeni potansiyel müşteriler ile tanışmak amacıyla katılım yapıyoruz. İki fuar da, beklentilerimizi fazlasıyla karşılamış durumda. Önümüzdeki fuarlarda mevcut müşterilerimize ek yeni potansiyel müşteriler ile tanışmak ve mevcut müşterilerimizle ilişkilerimizi derinleştirmeyi amaçlıyoruz.

7 YIL İSTİKRARLI FUAR KATILIMI ve YENİLENEN ÜRÜNLERİYLE AKTAV PLASTİK DUBAI BIG 5’TA

Aktav Akustik / Burcu Altınok - İhrc. Müdürü

Expotim ile Dubai BIG 5 Fuarına, Aktav Akustik, Parmephon markasıyla, 7 yıldır katılımda bulunuyoruz ve yeni ürünlerimizi fuarda sergilemeye çalışıyoruz. 7 yıl istikrarlı katılım ve yeni ürünlerle tanıtımlarımız sayesinde her yıl yeni alıcılarla iş yapma ve daha fazla ihracat yapma fırsatı buluyoruz. Beklentilerimiz yüksek oranda karşılandı. Önümüzdeki fuarlardan beklentimiz aynı mantıkla devam ediyor: Daha çok tanıtım daha çok ihracat…

2016’DA İLK KATILIMINI YAPAN GÜLAL HIRDAVAT, 2017 YILINDA DA DUBAİ BIG 5’I TERCİH ETTİ

Gülal Hırdavat San. ve Tic. AŞ / Cemil Gülen – Dış Ticaret Sorumlusu

Gülal Hırdavat olarak, Dubai Big 5 Fuarına 2016 yılında ilk defa katıldık. 2017’de de katılacağız ve fuar hazırlıklarımız bu yönde devam ediyor. Fuardan beklentimiz anlık satıştan çok kalıcı bir bayilik oluşturmak, bunu gerçekleştirmek için aynı fuara birkaç kez katılmamız gerekmektedir. Bu noktada Dubai BIG 5, Ortadoğu’nun en önemli fuarı olması ve katılımcı/ziyaretçi kalitesinin gayet iyi olması nedeniyle firmamız için olumlu sonuçlar elde ettiğimiz bir organizasyon olmaktadır.

CİDDE BIG 5 SONRASI TUNATEK, 2017 DUBAİ BIG 5’TAKİ YERİNİ DE ALDI

Tunatek Hasır Çelik Makineleri / Kaan Tuna –Firma Sahibi

Tunatek firması olarak geçen yıl Cidde BIG 5 Fuarına katılmıştık. Bu fuardaki potansiyeli firmamız adına değerlendirmemiz sonucu, 2017’de Dubai BIG 5 Fuarına katılma kararı aldık. Hem Cidde BIG 5 Fuarındaki, hem de Orta Doğu pazarındaki potansiyel nedeniyle 2017 yılında düzenlenecek olan Dubai BIG 5 Fuarına katılacağız. Fuara şu anda, ana organizatörün ve Türkiye temsilcisinin yaptığı çalışmaların yanı sıra kendi portföyümüzdeki potansiyel müşterileri davet ederek hazırlanmaktayız.

Gelecek seneki organizasyon hakkında ayrıntılı bilgi için:

Fuar Detayları için tıklayınız.
İletişime geçmek için tıklayınız.