ORTA DOĞU İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN KALBİ, DUBAİ BİG 5 FUARI YİNE SEKTÖRDE SES GETİRDİ
21-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde düzenlenen 37. DUBAI BIG 5 Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı’na 237 Türk firması milli katılım göstermiş ve ürünlerini sergilemişlerdir. Şehrin en önemli fuar alanı olan Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde, düzenlenen fuara dünyanın dört bir yanından toplam 2.400 firma katılmıştır.

Birleşik Arap Emirliklerinin yapı ve inşaat sektöründeki en önemli fuarlarından biri olan DUBAI BIG 5 Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı’nda başta Türkiye, Çin, İtalya, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, Suudi Arabistan, İspanya, Fransa, Belçika, Mısır ve Hindistan olmak üzere toplam 62 ülkeden katılan firmalar 4 gün boyunca ürünlerini sergileme fırsatı bulmuşlardır.

Ayrıca 2011 yılından bu yana ülkemizin ve firmalarımızın tanıtımı için üstlendiğimiz The Big 5 Show fuarının en prestijli sponsorluğu olan Platin Sponsorluğu ‘Turkey, Discover the potential’ markasıyla devam ettirmekteyiz. Türkiye ve Türk firmalarının tanıtımını en iyi şekilde yerine getirebilmek adına 2016 yılında gerçekleşen fuarda Platin Türkiye Sponsorluğu reklam paketini bir kez daha ülkemiz adına alıp, ‘Turkey – Discover the Potential’ logomuzu fuarın en önemli yerlerinde sergileyerek ülke tanıtımına katkı sağlamış bulunmaktayız.

Gelecek seneki organizasyon hakkında ayrıntılı bilgi için:

Fuar Detayları için tıklayınız.
İletişime geçmek için tıklayınız.