MODA DÜNYASI İÇİN ÖNEMLİ BİR FUAR: 38. TEXTILLEGPROM

38. Textillegprom Uluslararası Moda ve Tekstil Fuarı kapılarını 28 Şubat'ta açıyor.

Kuzey komşumuz Rusya'nın başkenti Moskova, moda dünyasının en önemli fuar organizasyonlarından olan Textillegprom için geri sayıyor. Son yıllarda istikrarlı büyümesiyle göz dolduran Rusya pazarı kapılarını, Türk moda dünyası için bir kez daha açacak. 28 Şubat – 2 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar, moda dünyası için büyük önem taşıyor.

Yılda 2 kez düzenlenen tekstil fuarı Textillegprom, her yıl uluslararası katılımcı sayısını arttıran ve bir öncekinin başarısını gölgede bırakarak ilerleyen bir organizasyon olmasının yanı sıra, Tekstil ve Yan Sanayi Girişimciler Birliği'nin desteğini almaktadır.

V.V.C. Fuar Merkezi'nde, 4 pavilyonda düzenlenen Textillegprom, katılımcı sayısını 2000'in üzerine çıkarmıştır. 70000'in üzerinde ziyaretçi ve 46 ülkeden katılımcılarıyla prestij sahibi bir fuar olma özelliği taşıyan Textillegprom aynı zamanda, Rusya'nın en köklü moda fuarıdır. Moda dünyasının merakla beklediği bu önemli fuar, 28 Şubat – 2 Mart tarihleri arasında ziyaret edilebilir. Daha fazla bilgi için